فستیوال فرهنگی-ورزشی موسسه دامون به مناسبت دهه مبارک فجر

فستیوال فرهنگی-ورزشی موسسه دامون به مناسبت دهه مبارک فجر

- دراطلاعیه های فرهنگی, گالری

در سرد ترین روزهای زمستان ۹۵ ، گرمای فستیوال فرهنگی ورزشی دامون ، فضای بهاری و با طراوت را در میان دانشجویان ،اساتید و کارکنان به وجود آورده است و عطر همدلی را نسیم رفاقت در تمام موسسه آکنده کرده است.
به مناسبت فرارسیدن ایام شیرین دهه فجر ،با همت و درایت مجموعه دامون اولین فستیوال فرهنگی –ورزشی موسسه آموزش عالی دامون در این دهه عزیز در چهار رشته ،مسابقات رایانه ای(PES2017) ، دارت،مسابقات شطرنج و پینگ پنگ در قسمت آقایان و خانها و در رده های دانشجویان،اساتید و کارمندان برگزار گردید.
در این دوره از مسابقات که با حضور بیش از ۱۰۰ نفر شرکت کننده برگزار گردید از ۱۵ عنوان و مقام اول تا سومی در مراسی در روز ۹۵/۱۱/۱۸ باحضور ریاست و معاونین محترم موسسه تقدیر به عمل آمده، جوایز و الواح تقدیر تقدیمشان گردید.
در راستای منویات مقام معظم رهبری در خصوص توجه به مسائل فرهنگی و نشاط جوانان در آینده نزدیک شاهد ادامه این راه و گسترش رشته های فستیوال خواهیم بود .
در پایان از زحمات بی شائبه و بی منت استاد گرانقدر جناب آقای هادی نژاد و مسئولین محترم هیئت های شطرنج و پینگ پنگ که در زمینه برگزاری مسابقات کمال همکاری را با موسسه دامون داشته اندتقدیر و تشکر می نماییم.

درباره نویسنده